IMG_6445-2Edukas olemine ei ole lihtne – muidu oleksid ju kõik edukad. Southwestern Advantage õpetab noortele põhimõtteid, mis aitavad elus hakkama saada.

Kõik algab suhtumisest

Suhtumine on kõik. See on see midagi, mis aitab hommikul enne teisi ärgata, annab sära ning aitab ka kõige keerulisematest situatsioonidest võitjana välja tulla.

Kontrolli kontrollitavaid

Kontrolli kontrollitavaid ja ära ülejäänu pärast muretse. See on üks esimesi asju, mida Southwesterni suveprogrammis õpetatakse. Miks? Liiga palju inimesi püüab kontrollida kontrollimatut. Ei saa kontrollida teistele inimestele meeldimist või seda, kas kellelegi on Southwestern Advantage raamatud abiks või mitte. Nagu ei saa kontrollida ka ilma või aastaaega. Ainuke asi, mida saab kontrollida on enda reaktsioon sündmustele, mis elus ette tulevad. Seega on mõistlik lasta lahti kontrollimatust ning saada paremaks selles, mis on kontrollitav. Kõik ülejäänu liigub ise paika.

Igaüks on oma õnnesepp

Kui edukas keegi on, sõltub igaühest endast. Selle nimel peab tööd tegema, omama õiget suhtumist, tööeetikat ning häid ideid. Aga kui kõik need komponendid – head tööharjumused, ideed, ellusuhtumine – omavahel siduda, siis pole miski võimatu.

Ole aus

Maailmas on vähe asju, mis on heast ööunest tähtsamad. Ja üks lihtsamaid viise öösiti hästi magada, on olla aus ja teha seda, mis tundub õige. Nurki lõigates, valetades ja läbi pettuse edu ei saavuta. Edu valem on olla aus ja hooliv kõige ettevõetava suhtes.

Andmisrõõm on suurim

Southwestern Advantage suveprogrammis kohtub sadade ja sadade peredega. Uskumatult hea tunne on innustada noori õppima ning nende ellu värvi ja positiivseid emotsioone tuua.

top