Jaak Roosaare on Eestis tuntud väikeinvestor ja rahalise vabaduse propageerija. Ta on nelja raamatu autor ning on esinenud tuhandetele investeerimishuvilistele juba aastaid. Jaak on lõpetanud EBS rahvusvahelise finantsjuhtimise eriala cum laude. Oma esimesel suvel oli Jaak Eesti parimate tulemustega müügitudeng, kokku käis ta Ameerikas raamatuid müümas seitsmel suvel. Lisaks on Jaak Scandium Kinnisvara üks asutajatest.

 

Andrus läks USA-sse raamatuid müüma kohe Tartu Ülikooli esimesel kursusel õppides ja tegi seda tööd 12 suve. See tähendab, et ta on teinud kokku 30-50 0000 müügiesitlust. Kogu ettevõtte 160-aastase ajaloo jooksul on Andrus ca 200 000 müügimehe hulgas müügitulemustelt 7. kohal. Lisaks sellele juhtis ta tudengitest meeskonda, kes tegid viimastel aastatel kolme suvekuuga üle miljoni dollari käivet.
Pärast raamatumüügi lõpetamist hakkas Andrus tööle raamatumüügi tütarettevõttes Southwestern Consulting, mis treenib müügiinimesi USA-s , Eestis ning Soomes.

 

Selles videos astub üles vilistlane Mihkel Moosel, kes on müünud raamatuid 7 suve ning oli selle aja jooksul nii müügijuht kui ka üks Top müüjatest. Täna tegeleb ta online ettevõtlusega Amazon FBA ja Dropshippingu näol. Ta on Amazoni agentuuri Digital Merchant asutaja ja Eesti Amazoni kommuuni üks eestvedajatest.

top