Karin Oras

“Müüsin USAs raamatuid 6 suve. Esimesel korral läksin otsima seiklust. See seiklus läks iga aastaga suuremaks ja põnevamaks!
SWA on parim projektijuhtimise ja inimestega töötamise reaalse elu kiirkursus, mida üks noor inimene lühikese ajaga läbida saab.
Tunnen, et SWA programmis õpitud oskused ning kujunenud mõtteviis ja ellusuhtumine jäävad oma positiivsel moel meiega alatiseks. Lisaks jääb see reisipisik! Täna tegutsen advokaadina. Oma erialal töötades kasutan SWAs õpitut iga päev – efektiivsel kuulamisel, argumenteerimisel, läbirääkimiste pidamisel, kliendi-, müügi- ja meeskonnatöös. Õigete küsimuste õigel ajal küsimine on oskus, mida saab raamatuid müües palju lihvida.
Olen super tänulik oma kannatlikele mentoritele, kes mind juhendasid, sõpradele, kes mind usaldasid ja tulid otsima oma seiklust ning kõigile tuhandetele toredatele peredele, kes meilt raamatuid ostsid:)
Get ready for the all-time best summer! Whatever you can do, or dream you can do, begin it. Boldness has genius, power, and magic in it. Begin it now. (Goethe)” – Karin Oras SWA programmist

top