Margus Ots

“Minna Southwesterni kaudu suvetööle oli ilmselt kõige raskem otsus elus. Nii mõnigi A4 sai plusse-miinuseid täis kritseldatud ja unetu öö lakke vaadates mööda saadetud – kas ma saan hakkama? Olen tänulik, et leidsin endas 12 aastat tagasi väga noore inimesena meelekindlust selle otsuse tegemiseks.
Edasi läks kõik kiirelt – müügikoolitused, väljakutsuvad suved, palju toredaid perekondi, uued sõbrad, Sizzler, meeskonna värbamine ja juhtimine jpm. Eelkõige aga õppetunniga, et kõik on võimalik kui kõvasti pingutada ning sinna hing panna. Tänasel päeval kasutan raamatumüügist õpitut iga päev ettevõtjana kiiresti kasvavas e-kaubanduse ettevõttes Lumav Commerce ning edu saavutamiseks muudes eluvaldkondades. Ei kujuta end ette tegemas seda ilma SW suvekogemuseta, kuid see kõik oleks võinud ka olemata olla, kui poleks suutnud end õigel ajal kokku võtta.
Kui juba suudad teha otsuse liituda Southwesterniga, siis julged ka edaspidi teha raskena tunduvaid otsuseid. Sest otsustades mida teha julged, otsustad tegelikult kes Sa oled.” – Margus Ots SWA suveprogrammist

top