Sander Sildver

Sander Sildver
Elektroenergeetika, Tallinna Tehnika Ülikool
Pärit Tartust, Miina Härma Gümnaasium
SW-s 2013. aastast alates

Kogu senine elu tuli minuni üsna kergelt: saavutused spordis, õppisin heas gümnaasiumis, käisin muusikakoolis. Olin kogu aeg teistest natuke parem, kuid ma ei pidanud väga pingutama. Esimesed tagasilöögid tulid siis, kui läksin pärast keskkooli kaitseväkke ning mind sealt terviseprobleemide tõttu koju saadeti. See oli enesekindlusele paras pauk. Läksin hotelli tööle uksepoisiks ning otsustasin ülikoolis õppida elektroenergeetikat.

Mõtlesin tulevikus ettevõtlusega tegeleda, kuid puudusid oskused ja tutvused. Tahtsin olla rahaliselt vaba – suutsin end kooli kõrvalt tööl käies ära majandada, kuid kogu raha, mis tuli sisse, läks ka kohe välja. Kartsin võõraid inimesi ja eriti avalikku esinemist. Minu igapäevased harjumused polnud just kõige paremad.

Hetkel on mul 2 ettevõtet ning liigun stabiilselt rahalise vabaduse suunas. Olen suutnud säästa korteri ostuks vajaliku raha. Olen ületanud oma suhtlemishirmud ja saanud kõvasti enesekindlamaks. 5 USA suve jooksul olen saanud hindamatu kogemuse müügi, suhtlemise ja meeskonna juhtimise osas, teinud 3 kuuga pea veerand miljonit käivet oma tiimiga ning olnud 3 korral firma parimaid müügiinimesi. Saanud reisida 7x USAs, korra Kanadas, Indias, Tais, Peruus ja paljudes Euroopa riikides.
Southwestern on minu elu muutnud väga positiivses suunas!

top