Artikkel “Eesti tudengid müüsid USA-s suvega 200 tonni raamatuid” ilmus 2017. aasta 18. septembril portaalis Pealinn.ee

Southwestern Advantage Eesti esindaja Erki Kuke sõnul näitavad esialgsed tulemused, et taas on just Eesti tudengid teistele silmi ette tegemas.

Ameerika ühendriikidest jõudsid eelmisel nädalal tagasi kõik 324 Eesti tudengit, kes Southwestern Advantage’i programmi kaudu müüsid seal ukselt uksele käies kokku ligi 200 tonni peamiselt haridusteemalisi raamatuid.

Raamatumüüjad sõidavad oma oskuski proovile panema juba suve alguses ja lõpetavad aktiivse raamatute müügi septembriks, teatasid ettevõtmise korraldajad BNS-ile. Seejärel võetakse ka aega, et natuke kohapeal ringi reisida.

Southwestern Advantage Eesti esindaja Erki Kuke sõnul näitavad esialgsed tulemused, et taas on just Eesti tudengid teistele silmi ette tegemas. “Eelmisel aastal suutsid ligi 1500 raamatumüüja seast parimad tulemused teha just Eesti tudengid ning ka see suvi on esialgsete andmete järgi meie tudengid ettevõtte paremiku hulgas,” sõnas Kukk. “See näitab, et müügioskused on vägagi õpitavad ja eestlased on selles tegelikult väga osavad.”

Esimest korda osalesid Eesti tudengid Southwestern Advantage’i suvetöös aastal 2001. Nüüdseks on sellest programmist välja kasvanud Baltimaade üks edukamaid tudengiorganisatsioone, mille tegevusest on rahvusvahelise elu- ja töökogemuse saanud üle 2000 siinse tudengi. Programmi raames saavad tudengid põhjaliku ettevõtlus- ja müügikoolituse ning seejärel veedavad suve Ameerikas reisides, ukselt-uksele hariduslikke raamatuid müües ning õpinguteks raha kogudes.

top