Artikkel “Eesti üliõpilased saavutasid Southwesterni raamatumüügis topeltvõidu!” ilmus 2016. aasta 28. jaanuaril veebilehel bestsales.ee

Eesti üliõpilased saavutasid Southwesterni raamatumüügis topeltvõidu!

J. Fred Landersi nimelisel auhinnabanketil Nashville’is USAs kuulutati välja Southwestern Advantage’i raamatumüügiprogrammis osalenud ülikoolide möödunudsuviste müügitulemuste edetabel. Tallinna Tehnikaülikool saavutas 216 ülikooli seast esimese ning Tartu Ülikool teise koha.

“Tallinna ja Tartu üliõpilased on jõuliselt lükanud ümber müüdi justkui eestlane oleks kehv müügimees. Eesti tudengid on USAs silma paistnud just oma heade müügioskuste poolest,” rääkis auhinda vastu võtmas käinud Tallinna Tehnikaülikooli tudeng Mery Rosenberg.

2015. aasta kolm kõige edukamat Southwestern Advantage’i raamatumüüjat olid Andrius Pelegrimas (Leedu), Iskander Ahmet (Eesti) ning Sarunas Rapalis (Leedu).

20 parima hulgas mitu Eesti ülikooli!

Southwestern Advantage’i edetabelid pannakse kokku erinevate ülikoolide tudengite poolt müüdud raamatute koguste põhjal. 2015. aastal osales Eestist Southwesterni suveprogrammis 244 tudengit 12 koolist. Kahekümne parima hulka jõudsid ning äramärkimist leidsid ka Tallinna Ülikooli ning Estonian Business School’i üliõpilased.

Southwestern Advantage on USA otsemüügifirma, kus on juba aastast 1868 pakutud üliõpilastele suvist võimalust saada oma ala tipptegijate poolt põhjalik ettevõtlus- ja müügikoolitus ning seejärel veeta suvi Ameerikas reisides, ukselt uksele hariduslikke raamatuid müües ning õpinguteks raha kogudes. Eesti tudengid osalevad programmis aktiivselt alates 2001. aastast.

top